0 800 300 765 Безкоштовні дзвінки по Україні

Київ: вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 609

+38 067 151 69 64

Одеса: вул. Базарна, 57

+38 067 811 04 38

Львiв: вул. Стрийська, 354

+38 067 151 69 64

1 /

Облицювання фасаду

Практично завжди облицювання фасаду будинку виконується для захисту зовнішніх стін будівлі від впливу опадів, вітру і різких температурних перепадів. Облицювання для фасаду захищає від руйнування ізоляційний матеріал, який служить для теплоізоляції будівлі, і є основною частиною вентильованого фасаду. Крім того, облицювання для фасаду служить елементом зовнішнього оформлення будівлі і надає йому індивідуальність і стильний зовнішній вигляд.

Зовнішній фасад встановлюється на тільки що побудовані будівлі і на будівлі, що знаходяться в експлуатації, на стінах яких почали виявлятися перші ознаки фізичного зносу або з’явилася необхідність в теплоізоляції будівлі.

З яких матеріалів виготовляються фасадні панелі

Фасадні панелі виготовляються з полімерів, металу, цементу, фіброцементу, керамограніта і природних матеріалів: каменю та сланцю. Всі облицювальні матеріали, крім природних, мають найширше різноманітність кольорів і текстур: колір і фактуру цегляної кладки, штукатурку різних видів і природні матеріали, панелі під іржу, кольору хамелеони і тд.

Пластикові фасадні панелі мають легку вагу і їх легко встановлювати. Однак, вони не володіють достатніми властивостями міцності і можуть деформуватися під дією перепадів температур. Колір таких панелей швидко вигорає. Найскладніше — ці панелі горючі.

Металевий сайдинг досить міцний, але може іржавіти під дією вологи. Він не володіє достатніми звукоізоляційними властивостями. Фарба на металі з часом вигоряє і вiдлущуеться. Яким би якісним не був металевий сайдинг — у нього завжди є місце кріплення, місце розрізу, примикання. Все це — слабкі місця металевого сайдингу, їх треба враховувати орієнтуючись не тільки на ціну.

Цементно-бетонні вироби міцніше металевих і пластикових, володіють достатніми термоізоляційними властивостями, але вони дуже важкі і мають пористу структуру. Забруднення з часом проникають всередину бетонного сайдингу і це впливає на естетичний вигляд фасаду. Фіброцементний сайдинг отримують шляхом додавання в цемент і воду волокна целюлози і фіброволокна, які надають панелям додаткову міцність. Фiброцементнi види сайдинга досить міцні, довговічні, екологічні і негорючі. Керамограніт для сайдингу виходить шляхом пресування порошку, що складається з білої глини, каоліну і кварцового піску з подальшим випалюванням плит при високій температурі. Такий сайдинг володіє великою міцністю, але має велику вагу.

Природний камінь через свою велику вагу використовується, в основному, для облицювання цоколя будівлі. Він має виняткову міцність, вологостійкість і стійкість до перепадів температури навколишнього середовища.
Сланцевий сайдинг володіє значною міцністю при відносно невеликій вазі. У нього відмінні термоізоляційні властивості і він стійкий абсолютно до всіх впливів навколишнього середовища.

Як встановлюється зовнішній фасад

Перед встановленням зовнішнього фасаду необхідно визначитися з видом матеріалу, його кольором, фактурою і способом монтажу. Також слід розробити індивідуальний дизайн фасаду з урахуванням ваших уподобань.
Монтаж зовнішнього фасаду здійснюється на спеціальні підсистеми у вигляді каркаса з дерев’яного бруса або металевого профілю. Підсистема кріпиться безпосередньо на стіни будівлі або встановлюється поверх теплоізоляційного матеріалу.

Залежно від вигляду фасадів, використовується монтаж за допомогою клею або за допомогою саморізів, або монтажними гаками, наприклад, при монтажі сланцевого сайдингу. Для встановки зовнішнього фасаду необхідно невелику кількість ріжучого і монтажного інструменту у вигляді резаків, електричних і ручних пил, перфораторів і шуруповертів. Більшість видів фасаду не потребує будь-якого технічного обслуговування або профілактичних робіт при своїй експлуатації.

Як замовити облицювальні матеріали для фасаду

Пропонуємо для наших клієнтів тільки перевірені надійні облицювальні матеріали для фасаду імпортного та вітчизняного виробництва. В наявності фіброцементний сайдинг, фасадний сланець і інші облицювальні матеріали і комплектуючі для їх встановки. Ознайомтеся з видами облицювальних матеріалів і цінами на них у нашому каталозі. Ми підібрали тільки найкращі варіанти для облицювання фасаду.