0 800 300 765 Безкоштовні дзвінки по Україні

Київ: вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 609

+38 067 151 69 64

Одеса: вул. Базарна, 57

+38 067 811 04 38

Львiв: вул. Стрийська, 354

+38 067 151 69 64

АКПАлюмінієві композитні панелі

Один з найпривабливіших варіантів облицювання будівель, що будуються чи ремонтуються, є композитні панелі з алюмінієвих сплавів. З огляду на технологічні властивості композитна панель може бути як оздоблювальним матеріалом, так і елементом конструкції.

Алюмінієві композитні панелі рекомендовані до застосування в конструкціях касетного навісного фасаду, що вентилюється, на будівлях з підвищеними нормами пожежної безпеки.

Алюмінієві композитні панелі (АКП)

Алюмінієві композитні панелі (АКП) — це міцні, легкі, рівні та багатошарові фасадні панелі, які складаються з алюмінієвих листів, покритих захисним покриттям та внутрішнього полімерного шару. Внутрішній полімерний шар є мінеральним композитним наповнювачем, що застосовується у виробництві АКП, являє собою спінений поліетилен високого тиску з добавками негорючих компонентів — антипіренів (60 компонентів). Цей мінеральний наповнювач відноситься до класу горючості Г1 — при прямому полум’ї горить, не виділяє їдких димів і не капає.

Алюмінієві композитні панелі мають широке застосування:

  • інтер’єрне оздоблення офісних та торгових приміщень;
  • зовнішня реклама: вивіски, таблички, щити, покажчики, об’ємні знаки, літери, ростові фігури;
  • вентильовані фасади будівель та споруд;
  • вхідні групи, окантування дахів, балконів, козирків, ліфтів;
  • обшивка тунелів, транспорту, кабін.

Композитні панелі легко піддаються розкрою на промисловому устаткуванні, на фрезерних верстатах, в домашніх умовах їх можна різати ножівкою по металу або електролобзиком. Композитні панелі легко з’єднуються за допомогою заклепок, гвинтів та спеціальних з’єднувальних профілів, їх можна склеювати між собою, клеїти на стіни та стелі за допомогою монтажних клеїв, також легко фарбується всіма способами фарбування, його можна ламінувати, наклеювати на нього плівки тощо.

Вигідна перевага композитних панелей перед іншими листовими матеріалами — це можливість згинання та вальцювання (надання гнутих форм), що дозволяє суттєво розширити сферу застосування композитних панелей у виробництві та будівництві. Композитні панелі також чудово підходять для виготовлення будь-яких форм на фрезерному устаткуванні, у тому числі ручному.

До переваг АКП можна віднести:

  • Прекрасно пофарбована поверхня для друку;
  • Легка, високоміцна, жорстка та плоска поверхня;
  • Стійкий до кислот і лугів, а також UV випромінювання;
  • Широка кольорова гама;
  • Легке обслуговування, просте очищення.

Для вентильованих фасадів використовується алюмінієвий композит товщиною 4 мм, а алюмінієвий шар покритий ґрунтом з внутрішньої сторони 0,5 мм. Фасадні панелі покриті трьома шарами фарби PVDF. Цей метод покриття дозволяє виробнику давати 20 років гарантії, що діє навіть у сонячних країнах.

Емаль PVDF, якою покривається алюмінієві композитні панелі, виробляється на основі полівінілденфторидної смоли (Kynar 500 або Hylar 500) у комбінації з полімерними акриловими смолами. Зовнішній вигляд АКП є гладкою рівномірно забарвленою поверхнею без бульбашок, смуг, дрібних пор та інших дефектів. Дане покриття має високу стійкість до підвищених температурних навантажень і різких коливань температур. Робочі температури від -60° С до +120° С. Емаль відрізняється підвищеною вологостійкістю, стійкістю до ультрафіолету.

Панелі бувають двох ширин: 1250 мм та 1500 мм. Стандартна довжина панелей 3200 мм, але за потреби можна замовити будь-яку довжину панелей до 6000 мм.

Отримати консультацію професійних менеджерів та придбати алюмінієві композитні панелі ви можете заповнивши форму зворотного зв’язку або зателефонувавши нам за номером телефону, вказаним у контактах.