0 800 300 765 Безкоштовні дзвінки по Україні

Київ: вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 609

+38 067 518 11 11

Одеса: вул. Базарна, 57

+38 067 811 04 38

Львiв: вiдкриття незабаром

+38 067 574 57 67

Цементний сайдингЦементний сайдинг

Стіни житлового будинку або офісної будівлі потребують захисту від шкідливих впливів навколишнього середовища. До таких несприятливих впливів відносяться перепади температур, чергування надмірної вологи і сухості. В результаті відбувається розпушення і розтріскування матеріалів, з яких побудовані стіни будівлі, і в кінцевому підсумку їх руйнування.

 

За допомогою сайдинга можна захистити як новий будинок, так і стіни будівлі, якi вже знаходяться в експлуатації. Крім того, облицювання будівлі сайдингом, що імітує цінні породи дерев, цегляну та кам’яну кладку надає будь-якій будові естетичний вигляд.

цементный сайдинг

Який буває сайдинг

Для оздоблювальних робіт використовується сайдинг з різних матеріалів. Пластиковий сайдинг легкий, добре ріжеться і швидко встановлюється. Але він не передає фактуру дерева, швидко вигорає і деформується. Також пластиковий сайдинг може мимоволі лопатися і тріскатися і під дією підвищених температур виділяти в навколишнє середовище шкідливі речовини.

Металевий сайдинг має кращі характеристики, але швидко іржавіє, особливо зсередини, з нього злазить фарба. Такий вид сайдинга має недостатні звукоізоляційні властивості і передає всередину будівлі шум дощу і вітру.

Найкращими експлуатаційними характеристиками володіє цементний сайдинг. На відміну від дерева він не вбирає вологу, не розбухає і не розсихається. Виключені його деформація і руйнування. Цементний сайдинг володіє чудовими шумоізолюючими властивостями і значною вогнестійкістю.

Сайдинг монтується на дерев’яну решітку або металевий профіль. Він може встановлюватися встик або внахлесь. Сайдинг едрал може здійснюватися в будь-який час року без прив’язки до гарної погоди.

Чому найчастіше вибирають сайдинг Cedral

Сайдинг Cerdal виготовляється з фіброцементу і по своїй фактурі і кольору практично не відрізняється від цінних порід кедра. Сайдинг Cerdal є екологічно чистим матеріалом. Цементний сайдинг витримує термін експлуатації більше 50 років, він стійкий до високих і низьких температур. Його колір не змінюється під впливом сонячного світла. Після установки облицювальних фіброцементних плит відпадає необхідність в регулярному фарбуванні або штукатурці фасаду будівлі.

В даний час Україна успішно застосовує цементний сайдинг для облицювання фасадів малоповерхових будівель різного призначення. При цьому, особливою популярністю користується фіброцементний сайдинг Cedral, купити який ви можете в офіційного представника компанії-виробника.

сайдинг cedral

Сайдинг виготовляється з фіброцементу, який виходить шляхом додавання волокон целюлози до піску і цементу. В результаті виходить матеріал, що володіє значною міцністю при невеликій товщині. Готові панелі з фіброцементу грунтуються і піддаються випалу.

Потім на зовнішню поверхню наноситься кілька шарів акрилової фарби, а на внутрішню поверхню — спеціальне захисне покриття. Таким чином, виходять готові панелі з імітацією фактури різних порід кедра, штукатурки, цегельної і кам’яної кладки. Сайдинг виготовляється товщиною 10 і 12 мм. Довжина його становить 3600 мм, а ширина 190 мм. Панель має вагу 11 кг. Багата колірна палітра має 30 кольорів і відтінків.

Як замовити сайдинг Cedral

Спочатку необхідно вибрати тип сайдинга. Якщо під дерево — то сайдинг Cedral Вам підійде. Також слід визначитися з колірним рішенням і з фактурою матеріалу. Встановлений сайдинг добре поєднується з іншими конструктивними елементами будівлі. Відгуки наших клієнтів говорять про відмінну якість і надійність фасадного сайдингу Cedral.

Вибирайте прямо зараз якісний цементний сайдинг, купити який ви зможете на сайті нашої компанії. Для всіх видів облицювальних робіт пропонуємо надійний цементний сайдинг cedral, ціна демократична.