0 800 300 765 Безкоштовні дзвінки по Україні

Київ: вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 609

+38 067 151 69 64

Одеса: вул. Базарна, 57

+38 067 811 04 38

Львiв: вул. Стрийська, 354

+38 067 151 69 64

Цементний сайдингЦементний сайдинг

Стіни житлового будинку або офісної будівлі потребують захисту від шкідливих впливів навколишнього середовища. До таких несприятливих впливів відносяться перепади температур, чергування надмірної вологи і сухості. В результаті відбувається розпушення і розтріскування матеріалів, з яких побудовані стіни будівлі, і в кінцевому підсумку їх руйнування.

 

За допомогою сайдинга можна захистити як новий будинок, так і стіни будівлі, якi вже знаходяться в експлуатації. Крім того, облицювання будівлі сайдингом, що імітує цінні породи дерев, цегляну та кам’яну кладку надає будь-якій будові естетичний вигляд.

цементный сайдинг

Цементний сайдинг Cedral

Фіброцементний сайдинг Cedral за своїм кольором і фактурою імітує кедр. Маючи гнучкість і вид натурального дерева, він у багато разів перевершує його по міцності і довговічності.

Фіброцементні панелі виготовляються шляхом додавання до цементу фіброволокна, що зв’язують добавок і барвників. Вентильований фасад з фіброцементних панелей захищає фасад будівлі від впливу зовнішнього середовища і забезпечує надійну теплоізоляцію. Будівля, на яке встановлений сайдинг Cedral, має відмінний зовнішній вигляд. Після установки сайдинга немає необхідності в будь-якому догляді за зовнішнім фасадом.

Основні етапи монтажу

Установка каркаса для фіброцементного сайдінга

Перед встановкой фіброцементного фасаду вибирається колір, фактура матеріалу і дизайн оформлення. Проводиться розрахунок утеплювального матеріалу. Можливий монтаж на дерев’яну або металеву обрешітку. При виборі дерев’яної обрешіткі бруски повинні бути ідеально рівні і термооброблені! Це дуже важливо, інакше каркас разом в фасадом поведе і покрутить. Саме тому економічно вигідніше використовувати металеві профілю. Але ми розглянемо монтаж на дерево, так як монтаж на метал розписаний в будь-якому іншому облицювальному матеріалі.

Спочатку виконується монтаж дерев’яного каркаса, так званої, обрешітки. Решетування складається з горизонтально і вертикально розташованих дерев’яних брусків, розмірами 60 * 60 або 60 * 80 мм, скріплених між собою. В першу чергу на зовнішніх стінах будівлі монтуються горизонтальні бруски, відстань між якими залежить від розміру утеплювального матеріалу. Горизонтальні бруски кріпляться до стіни за допомогою саморізів і пластикових дюбелів. Потім між горизонтальними брусками закріплюється утеплювач за допомогою тарілчастих дюбелів. Після установки утеплювача, він покривається влагозахисною плівкою, яка закріплюється за допомогою скоб і степлера. Далі саморізами кріпляться вертикальні бруски, при цьому вирівнюється конструкція всього дерев’яного каркаса за допомогою пластмасових клинів. На вертикальний брус кріпиться гідроізоляційна стрічка.

Монтаж цементного сайдинга Cedral

Після складання обрешітки приступають до монтажу цементного сайдинга. У нижній частині обрешітки між зовнішнім фасадом і шаром теплоізоляції по периметру будівлі кріпиться алюмінієва пластина з перфорацією для забезпечення циркуляції повітря і видалення конденсату всередині конструкції. Монтаж сайдинга починається з установки стартової планки, яка задає кут нахилу панелей. Потім встановлюються кутові напрямні профілі. Монтаж панелей здійснюється на вертикальну обрешітку внахлест від низу до верху. Панелі перекривають одна іншу на 1 см.

Сайдинг закріплюється самосвердлувальними саморізами з нержавіючої сталі. В процесі роботи використовується шуруповерт, циркулярна пила для прямого різу, і електролобзик для — фігурного. Фіброцементний сайдинг легко ріжеться за допомогою ручного інструменту. При необхідності, після монтажу фіброцементних сайдінга його можна пофарбувати в місцях зрізів.