0 800 300 765 Безкоштовні дзвінки по Україні

Київ: вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 609

+38 067 151 69 64

Одеса: вул. Базарна, 57

+38 067 811 04 38

Львiв: вул. Стрийська, 354

+38 067 151 69 64

Фасадна керамікаФасадна кераміка

Фасадна кераміка Frontek (ФРОНТЕК) — це нове покоління облицювальних матеріалів, що складаються з плит великого формату, які не поступаються за красою натурального матеріалу. Вона володіє унікальними технічними характеристиками, представляючи собою легкий, міцний і довговічний продукт, здатний задовольнити всі запити архітекторів і вимогливих замовників.

 

Фасадна кераміка для облицювання фасаду є найбільш практичним і довговічним облицювальним матеріалом.

Фасадные керамические плиты

Фасадна кераміка Frontek

Фасадна кераміка Frontek (ФРОНТЕК) — це нове покоління облицювальних матеріалів, що складаються з плит великого формату, які не поступаються за красою натурального матеріалу. Вона володіє унікальними технічними характеристиками, представляючи собою легкий, міцний і довговічний продукт, здатний задовольнити всі запити архітекторів і вимогливих замовників.

Основна продукція бренду Frontek — це системи вентильованих фасадів, куди входять поліровані і фактурні фасади з імітацією натурального мармуру, червоного дерева та інших матеріалів.

Frontek — це широко відомий в світі бренд іспанського виробника «Greco Gres Group International». Продукція Frontek, спеціально розроблена для кріплення на системи з металу, забезпечуючи тим самим швидку, просту установку і монтаж системи.

З моменту свого народження Frontek має чітке міжнародне визнання. Зміцнюючи свою присутність на всій території Іспанії, фасадна кераміка Frontek перетнула кордони Європи, Азії, Близького Сходу, Африки та Америки і на неї були встановлені всі види будівель з технологічної керамікою іспанського дизайну, від великих житлових веж в готелі, університетів, лікарень і торгових центрів . Її широкий спектр обробки адаптується до особливостей архітектури кожної країни.

На просторах країн СНД такий матеріал ще називають теракота.

Призначення і властивості фасадної кераміки Frontek

Фасадна кераміка (теракота) довговічна, енергоефективна як в зимовий, так і в літній період, має широкий вибір декорів та надзвичайно низьке вологопоглинання. Все це робить її незамінною при влаштуванні систем вентильованих фасадів. Важливо відзначити, що теракоту можна використовувати для облицювання висотних будівель без обмеження поверховості.

Плити призначені для використання в якості облицювальних елементів в конструкціях навісних фасадних систем із застосуванням «прихованого» способу кріплення панелей.

Система вентильованих фасадів Frontek призначена для зовнішнього облицювання фасадів шляхом кріплення до металевої конструкції за допомогою анкерів. Ця система не сприяє стабільності проекту.
Використання фасадної кераміки Frontek для реконструкції фасадів відкриває цікаві можливості завдяки її чудовим технічним якостям і зростаючої естетичної ролі великогабаритних деталей, забезпечуючи значну економію енергії у відновлених будівлях.

Енергоефективність фасадної кераміки Frontek

Ізолюючий матеріал встановлюється на зовнішню поверхню стін і перекриттів. Він усуває теплові містки фасаду, запобігає втрати тепла зсередини будинку назовні в найхолодніші місяці року, а також перешкоджає залученню тепла ззовні в літній період. За оцінками фахівців, завдяки використанню фасадної кераміки Frontek, досягається економія енергії від 15% до 35%, причому ці цифри вірні як для зимового (економія на опаленні), так і для літнього (економія на кондиціонуванні) періоду.

Преимущества панелей Frontek

Переваги фасадної кераміки Frontek

1. Frontek — це єдина плита для вентильованих фасадів, яка об’єднує переваги екструдованих теракотових плит і пресованої об’ємної кераміки.
2. Компактні пресовані плити об’ємної кераміки, які дозволяють пропонувати широкий спектр текстур в різних обробках.
3. Володіє мінімальним волого поглинанням, що перевершує такі матеріали як натуральний камінь або теракота. У тестових випробуваннях зафіксовані свідчення нижче 0,1%.
4. Єдині фасадні плити, випрямлені по чотирьох краях, які забезпечують рівні допуску, недоступні для інших матеріалів.
5. Поєднання текстури бучардованого каменю з технічними характеристиками об’ємної кераміки робить плити Frontek найкращою альтернативою плитам з натурального каменю. Завдяки революційної технології виробництва, жодна з плит не повторюється, а по легкості очищення з плитами може зрівнятися тільки скло.
6. Кераміка Frontek одна з найлегших і міцних плит на ринку. Іншим матеріалам дуже складно зрівнятися з нашою умовною межею міцності, так як кераміка Frontek має вагу 30 кг / м² при товщині 19 мм.

Основна продукція бренду Frontek – це системи вентильованих фасадів, куди входять поліровані і фактурні фасади з імітацією натурального мармуру, цінної деревини та інших матеріалів. У переваги фасадної кераміки Frontek крім легкості, міцності і привабливої естетики, можна включити приховану систему монтажу, вогнестійкість, екологічну безпеку і довговічність експлуатації. Крім цього фасадна кераміка володіє високим коефіцієнтом енергозбереження та водо поглинання, забезпечують можливість монтажу в будь-який час року і гарантує низькі витрати при експлуатації будівлі.

Кераміка Frontek з подвійними стінками, призначена для вентиляції, особливо рекомендується для відновлення фасадів, оскільки вона захищає теплоізоляцію від вологи. Ці рішення також забезпечують кращу звукоізоляцію та усунення теплових мостів, зменшуючи шумове забруднення від 10% до 20%.

Теракота Frontek забезпечує стабільність конструкції і несучої стіни, зменшуючи ймовірність появи тріщин, значно покращуючи естетику фасаду завдяки його ідеальної обробці. ЇЇ унікальний дизайн забезпечує оптимальну фіксацію конструкції без надрізів або перфорації, які можуть послабити її опір.

Система Frontek забезпечує стабільність конструкції і несучої стіни, зменшуючи ймовірність появи тріщин, значно покращуючи естетику фасаду завдяки його ідеальної обробці. Його унікальний дизайн забезпечує оптимальну фіксацію конструкції без надрізів або перфорації, які можуть послабити її опір

Новий формат! Фасадна кераміка розміром до 1000х3000 мм

Теракота виготовляється в Іспанії з глини методом екструзії. Вона обрізана в точний розмір (ректифікованого) за трьома сторонами (ширинам і висоті). Тому має дуже хороші геометричні розміри (на відміну від німецьких конкурентів).

Міцна, тепла, негорюча, натуральна. Є антиграфіті покриття.

Розміри по висоті можуть бути 247 мм, 300 мм, 405 мм, 497 мм, 600 мм, 800 мм, 1000 мм. Ширина від 400 до 3000 мм з кроком 1мм. Тобто максимум 1000х3000 мм.

Стандартний розмір 405х800 мм і 405х1000 мм, самі ходові кольори є на заводі в наявності. Термін поставки 1-2 тижні. Поставка з виготовленням 2-6 тижнів.
Ціна від 50 до 70 євро / м2 (з доставкою на об’єкт). Максимальний розмір 1000х3000 мм буде 80-100 євро / м2 (на такий розмір мінімальне замовлення 1500 м2).