0 800 300 765 Безкоштовні дзвінки по Україні

Київ: вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 609

+38 067 151 69 64

Одеса: вул. Базарна, 57

+38 067 811 04 38

Львiв: вул. Стрийська, 354

+38 067 151 69 64

Фасадна керамікаФасадна кераміка

Фасадна кераміка Frontek (ФРОНТЕК) — це нове покоління облицювальних матеріалів, що складаються з плит великого формату, які не поступаються за красою натурального матеріалу. Вона володіє унікальними технічними характеристиками, представляючи собою легкий, міцний і довговічний продукт, здатний задовольнити всі запити архітекторів і вимогливих замовників.

 

Фасадна кераміка для облицювання фасаду є найбільш практичним і довговічним облицювальним матеріалом.

Фасадные керамические плиты

Технічні характеристики кераміки FRONTEK

 
Фасадна кераміка Frontek, володіє технічними характеристиками: висока міцність, легка вага (32кг / м.кв.), довговічність, низьке водо поглинання і стійкість до кліматичних впливів.
 
Frontek, ексклюзивний зразок екструдованої кераміки, що володіє чудовими технічними якостями для облицювання фасадів: надзвичайно твердий, легкий, високоміцний і довговічний, з низьким водо поглинанням і відмінними характеристиками проти погодних умов і умов навколишнього середовища.
Ця деталь, яка продається під маркою Frontek, спеціально розроблена для кріплення до металевої конструкції і забезпечення швидкої і простої установки.
 
Фасадна кераміка Frontek — це вироби різних розмірів, а також колірної гами. Даний матеріал виготовляється виключно з білої глини, саме на цьому і зробила свій акцент фабрика GRECO GRES . Завдяки методу екструдування і випалу при температурі 1300 градусів, матеріал має дуже високу щільність, на відміну від червоної глини, яка таких температур по природному своєму походженню не може витримати, так як має інший мінеральний склад.
 
Кераміка Frontek має однорідну масу, яка виготовляється із застосуванням природних барвників, що не змінюють свою колірну гамму протягом усього часу використання матеріалу. Володіючи високою щільністю (35 ньютонів на 1 мм 2), матеріал не вимагає додаткового водо відштовхуючого і брудо відштовхуючого покриття. Фасадна кераміка має мінімальний коефіцієнт вологовбирання (0,1%), а тому цей матеріал придатний як в південних регіонах, так і в північних з підвищеною вологістю. Кріпиться теракота прихованим способом, що забезпечує естетичний вигляд застосовуючи його на фасадах будівель.
 
На сьогоднішній день кераміка Frontek пройшла всі можливі випробування для використання даного матеріалу, що підтверджено протоколами випробувань і технічним свідоцтвом.

 

Технічні характеристики FrontekISO СТАНДАРТ - 13Отримані значення
ВодопоглинанняE ≤ 0,5%0,10%
Міцність на вигин (Н / мм2)
і міцність на розрив (Н)
Опір вигину Н / кв. мм.
28 Н / мм230-55 Н / мм2
2000 Н
Ударостійкість≥ 0,550,8
Стійкість до глибокого стирання<175 мм3155 мм3
Лінійне теплове розширення<9 x10 -6 / oC5 × 10 -6 / оС
Термічна стійкістьвитримує випробуваннявитримує випробування
Поверхнева стійкість
до подряпин (за шкалою Мооса)
Не застосовуєтьсяНе застосовується
Морозостійкістьвитримує випробуваннявитримує випробування
Пляма опірКлас від 1 до 5
Клас від 3 до 5
Клас 3-5
Клас 3-5
Стійкість до теплового ударуCтійкийCтійкий