0 800 300 765 Безкоштовні дзвінки по Україні

Київ: вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 609

+38 067 151 69 64

Одеса: вул. Базарна, 57

+38 067 811 04 38

Львiв: вул. Стрийська, 354

+38 067 151 69 64

Фасадные панели под деревоФасадні панелі під дерево

Сучасний дизайн часто має на увазі обробку фасаду натуральними матеріалами — деревом, каменем. На жаль, натуральне дерево на фасаді будівлі вимагає ретельної підготовки до монтажу, і обслуговування кожні 3 роки. Недешеве натуральне дерево якісних порід часто стає ще більш дорогою проблемою вже майже відразу після заселення в новий будинок.

Вкладені в фасад кошти повинні бути активом, а не пасивом. Будинок повинен радувати господаря безремонтним і безпроблемним фасадом десятки років.

Ми пропонуємо такі варіанти фасадних панелей під дерево:

HPL панелі — великі гладкі панелі з малюнком під дерево (і не тільки)

Японські панелі під дерево — фасадні панелі з яскраво вираженою текстурою дерева (і не тільки, більше 500 текстур), що самоочищаються, негорючі.

Фіброцементна дошка Кедрал — проста, але довговічна дошка з фіброцементу.

У цьому розділі ми розглядаємо HPL панелі.

фасадные панели под дерево


Яких видів бувають фасадні панелі

Фасадні панелі виготовляють з металу, пластику, керамограніта і HPL ламінату. Кожен з видів фасадних панелей має свої переваги і недоліки. Пластикові вінілові панелі легкі, їх зручно і швидко встановлювати. Але вони можуть пересихати на сонці і деформуватися. До того ж вініл є пожежонебезпечним матеріалом.

Металевий сайдинг набагато міцніше пластикового і має кращу пожежозахищеннiсть, але він і важче пластикового. Під дією вологи метал з часом іржавіє, фарба на ньому знебарвлюється. Металевий сайдинг не володіє достатніми шумоізолюючими властивостями. Перебуваючи в будинку, обшитому металевим сайдингом, чітко чути стукіт дощу і інші зовнішні шуми.

Фасадний керамограніт перевершують за своїми експлуатаційними параметрами пластикові та металеві панелі. Вони володіють хорошими шумоізолюючими властивостями, стійкі до дії вологи і перепадів температур. Одним з їх недоліків є велика вага. Так один квадратний метр фасаду з керамограніта важить близько 25 кг.

Наступним видом сайдинга є панелі з ламінату високого тиску або HPL панелі. Такі панелі виготовляються шляхом пресування крафт-паперу і її просочення феноловою смолою. На зовнішній шар приклеюють ламінований пластик. HPL панелі не бояться перепадів температур і впливу вологи, вони мають відмінну термо- і звукоізоляцією. Колір і фактура панелей не змінюється під дією сонячного світла.

Переваги панелей з ламінату високого тиску

Фасадні HPL панелі мають багату колекцію кольорів під дерево. У цьому їх суттєва відмінність від інших матеріалів, представлених в Будинку фасадів. Крім кращих експлуатаційних якостей сайдингу з керамограніта, таких як звукоізоляція, вологостійкість, ламінатні панелі мають невелику вагу. За рахунок невеликої ваги скорочуються витрати на транспортування і прискорюється процес монтажу панелей, крім того, їх можна використовувати для облицювання будівель будь-якої поверховості.

Під час монтажу можна працювати з панелями великих розмірів 3050 мм х 1315 мм, не розрізаючи їх. Завдяки невеликій щільності, ламінатні панелі легко свердляться і ріжуться. Вони практично не нагріваються сонцем і не розширюються. HPL панелі стійкі до механічних зусиль на злам і на вигин. На них практично не осідає бруд з повітря. Матеріал, з яких виготовлений ламінатний сайдинг є екологічно чистим і не виділяє в навколишнє середовище шкідливі речовини.

фасадные HPL панели

Монтаж фасадних ламінатних панелей виконується двома способами: за допомогою заклепок і за допомогою клею.

Монтаж за допомогою клею проводиться в суху погоду, при температурі повітря від 5° С і вище. Перед склеюванням каркасна система очищається від забруднення і грунтується. Потім на каркас наклеюється двостороння клеюча стрічка, до якої і приклеюються панелі.

Спосіб кріплення за допомогою заклепок всепогiдний. При такому способі монтажу видно заклепки, але в разі похибки при монтажі можна легко перевстановити панель. Такий спосіб установки фасадів дешевше.

Як замовити фасадні панелі

Пропонуємо різні види ламінатних панелей високого тиску, в тому числі фасадні панелі під дерево. Ціна демократична.

На нашому складі надійний і якісний сайдинг під кам’яну і цегельну кладку, фасадні панелі під дерево. HPL панелі мають багату кольорову гаму і різні типи поверхонь.