0 800 300 765 Безкоштовні дзвінки по Україні

Київ: вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 609

+38 067 151 69 64

Одеса: вул. Базарна, 57

+38 067 811 04 38

Львiв: вул. Стрийська, 354

+38 067 151 69 64

Фасадні панелі TORAYФасадні панелі

Фасадні панелі захищають будівлю і створюють йому вид. Це одяг будівлі. Як і одяг, бувають різні за якістю і довговічності.

 

Вже понад 5 років ми поставляємо і пропонуємо фасадні панелі TORAY (ТОРЕЙ), виробництва Японії. Ця панель на голову перевершує більшість фасадних панелей. Панелі ТОРЕЙ складаються з фіброцементу з покриттям — вони абсолютно негорючі і екологічні. Гарантія на покриття і стійкість кольору до 50 років (в залежності від виду покриття). Ніякі сайдинги на основі пластика або металу не варті і близько. Фасадні панелі TORAY мають товщину 16 мм, що в два рази товще інших фасадних сайдингом, в т.ч. з фіброцементу. Найширший палітра текстур і квітів — більше 100 видів: фасадні панелі під камінь, цегла, штукатурку, шикарні панелі під дерево, дизайнерські фактури.

 

Фасадні панелі TORAY для тих, хто цінує свій час.

фасадные панели

Фасадні панелі TORAY

Так здавна склалося, що японська технічна та інженерна думка випереджає всю планету. Це відноситься не тільки до машинобудування, електроніку, але і до будівництва.

Виробник фіброцементних панелей Toray Ace входить до великого японського холдингу JKHD. Використовуючи сучасні виробничі потужності та ексклюзивні розробки в області фасадних матеріалів, компанія Toray виробляє висококласні панелі для влаштування вентильованого фасаду з функцією самоочищення AutoClean, що застосовуються для облицювання фасадів та внутрішніх інтер’єрів з класичним та авангардним, унікальним дизайном.

Японським інженерам і вченим вдалося вдосконалити безліч будівельних матеріалів, в тому числі і фіброцемент. Також пропонуємо п фасадні панелі TORAY, що випускаються в Японії, розраховані на максимальні навантаження, які можуть бути при землетрусах. Панелі здатні очищати повітря навколо будівлі за рахунок руйнування грязьових частинок, які осідають на їх поверхню. Японські панелі не вигоряють, не втрачають і не змінюють колір під дією сонячного ультрафіолетового випромінювання за рахунок нанесення на зовнішню поверхню силікагелю.

За рахунок впровадження нових технологій налагоджений випуск панелей високою волого-і морозостійкості. Купити фасадні панелі TORAY ви можете у нашій компанії, офіційного дилера виробника. При попаданні води з навколишнього середовища, вона збирається в мікропорожнинах, де і замерзає, не руйнуючи панелі. Харків одним з перших в Україні почав застосування сайдингу японського виробництва.

Склад і унікальні властивості панелей

До складу фіброцементних панелей TORAY входить цемент, кварцовий пісок, армирующее волокно у вигляді целюлози, мінеральні наповнювачі, а також секретні інгредієнти, склад і співвідношення яких фірма тримає в секреті. За рахунок армирующего волокна, переплітаються в різних напрямках, плити мають виняткову міцність і стійкість до механічних навантажень на злам і на вигин. В процесі виготовлення пропонуємо п плити проходять загартування при температурі 170° С і тиску 10 атмосфер.

Фахівцями компанії розроблена унікальна технологія, яка перешкоджає руйнуванню панелей під дією вологи і морозу. При виготовленні панелей до складу суміші додаються мікрогранули з поліпропілену. Під дією високої температури поліпропілен випаровується, утворюючи мікропорожнини.

фасадные панели KMEW

На панелі наноситься різне покриття: фотокерамічне, гідрофількерамічне або гідрофільакрільне. Всі види покриттів надійно захищають плиту від впливу шкідливих факторів навколишнього середовища.

До того ж, плити з фотокераміки очищають повітря навколо будівлі від забруднення. Грязьові частинки, які в основному представлені оксидом азоту та солями сірчаної кислоти, руйнуються при контакті з покриттям плит під впливом сонячного світла. Залишки грязьових відкладень змиваються і нейтралізуються дощовою водою.

Купити фасадні панелі в Україну

Для установки фасадних систем не потрібна будь-яка обробка стін будівлі. Роботи проводяться в будь-який час року без прив’язки до сухій сонячній погоді. Різка панелей виконується за допомогою циркулярної пилки з колектором пилу. Під час виконання робіт необхідно одягати окуляри, каску, респіратор і захисний одяг.

У нас в шоурумі в широкому асортименті представлені фасадні панелі. Ціна варіюється від типу покриття і фактури. В асортименті фасадні панелі різної товщини під цінні породи дерев, під цегляну та кам’яну кладку. Пропонуємо сайдинг під об’єкт і дрібним оптом. Ввівши запит «фасадні панелі ціна Україна» в пошуковий рядок браузера ви завжди можете дізнатися актуальну ціну на сайдинг.