0 800 300 765 Безкоштовні дзвінки по Україні

Київ: вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 609

+38 067 151 69 64

Одеса: вул. Базарна, 57

+38 067 811 04 38

Львiв: вул. Стрийська, 354

+38 067 151 69 64

Фасадний керамогранітФасадний керамограніт

Серед всіх матеріалів для навісних вентильованих фасадів, одним з найбільш затребуваних і універсальних є керамограніт. Ціна фасадного керамограніта стартує від 15 доларів за м2, при цьому він міцний і негорючий. Колірна гамма керамограніта багата пастельними, сірими і деревними відтінками. Сучасне виробництво в Харкові стежить за світовими трендами і щороку оновлює колекції. Ціна керамограніта насичених яскравих кольорів завжди буде вище пастельних відтінків. Це обумовлено вартістю пігменту і складністю збереження кольору на сонці.

 

Велика вага керамограніта не заважає йому бути лідером по використанню в сучасних НВФ.

фасадный керамогранит


Властивості і переваги керамограніта

В недалекому минулому термо- та шумоізоляція будівель досягалася за рахунок стін, товщиною 1,5 метра і більше. Загальна вага будівель з товстими стінами була величезна, що викликало зсув грунту, на яких будувалась будівля. Зсув грунту призводив до розтріскування і руйнування фундаменту і стін. В даний час будівлі, особливо великого розмiру, зводять з полегшеної цегли, шлакобетону і пінобетону. Стіни таких будинків схильні до руйнівної дії факторів зовнішнього середовища і не мають термоізолюючих властивостей.

Тому, при проектування будівлі, обов’язково передбачається захист стін за допомогою невентильованого або вентильованого фасаду.

Серед всіх матеріалів для фасадів, одним з найбільш затребуваних і універсальних є керамограніт. Україна протягом останніх десятиліть успішно використовує керамограніт для зовнішніх фасадів. Керамограніт володіє чудовими експлуатаційними якостями і перевершує у багато разів по міцності натуральний камінь.

Панелі з керамограніта практично неможливо подряпати. Керамограніт не просочується водою, а отже, не розпушується і не розтріскується на морозі. Крім того, цей матеріал володіє унікальними естетичними властивостями за рахунок величезного достатку фактур і кольорiв.

При цьому виключено вигоряння або зміна кольору за рахунок того, що фарбувальний пігмент змішується з складовими компонентами керамограніта. Тому в місцях невеликих сколів або дефектів поверхні плити зміна кольору не відбудеться.

Плити керамограніта виготовляються із суміші білої глини, кварцового піску, польового шпату і мінеральних барвників. Плити формують і поміщають під прес, а потім обпікаються при температурі 1300 ° С. При невеликій товщині плити з керамограніта мають виняткову міцність і є відносно легким облицювальним матеріалом. Для монтажу фасадних систем призначається облицювальний керамограніт, вартість якого залежить від розмірів плит і їх товщини.

Як встановлюється керамограніт для фасаду

Практично повністю відійшов у минуле метод приклеювання керамограніта безпосередньо до стін. Плити керамограніта важкі, тому монтаж на утеплений мінеральною ватою фасад неможливий. Навіть на утеплених поверхнях термічне розширення стін, цементного клею, усадка будинку і вібрації призводять до обвалу керамограніта протягом декількох років.

Вентильований фасад являє собою систему, що складається з матеріалу, що утеплює, зовнішніх панелей і повітряного прошарку між ними. Перед установкою вентильованої системи не потрібно будь-якої підготовки стін будівлі. В процесі встановлення вентильованого фасаду до стін будівлі кріпиться утеплювач — мінеральна вата. А потім виконується монтаж підсистеми, з алюмінієвого або оцинкованого металевого профілю. Підсистема кріпиться механічно, за допомогою анкерів. Елементи підсистеми між собою з’єднуються витяжними заклепками. Це з’єднання найкращим чином переносить динамічні навантаження (вібрації).

фасадный керамогранит на кляймер

Плитки керамограніта кріпляться до металевого каркасу підсистеми механічним або сучасним клейовим способом. Механічний спосіб кляймера або рустовой профіль. Кляймера застосовуються на будівлях будь-якої поверховості і є стандартом кріплення керамограніта на фасад.

На об’єктах невеликої поверховості успішно застосовується рустове кріплення — горизонтальний вiдбортований швелер з алюмінієвого профілю. Як і кляймера, може бути пофарбований в будь-який колір.

Клейова система має більш високу ціну, але дозволяє виконати монтаж керамогранита без видимого кріплення. Складається з 4х компонентів, і пройшла випробування на будівлях заввишки до 12 метрів. Успішно застосовується в Україні, але вимагає кваліфікованого монтажу.

Як замовити керамограніт

Крім захисних і термоізолюючих властивостей, фасадний керамограніт прикрашає вид будь-якої споруди. За допомогою різних колірних поєднань можна створити гармонійні дизайнерські рішення і вигідно відрізнити будівлю від навколишньої архітектурної одноманітності.

Пропонуємо відмінної якості керамограніт, купити який ви зможете на нашому сайті. Велика кількість різних кольорів і відтінків задовольнять найвибагливішого замовника. В наявності високоміцний керамограніт вітчизняного виробника. Ціна дуже конкурентна, якість — на рівні.