0 800 300 765 Безкоштовні дзвінки по Україні

Київ: вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 609

+38 067 151 69 64

Одеса: вул. Базарна, 57

+38 067 811 04 38

Львiв: вул. Стрийська, 354

+38 067 151 69 64

Фасадний керамогранітФасадний керамограніт

Серед всіх матеріалів для навісних вентильованих фасадів, одним з найбільш затребуваних і універсальних є керамограніт. Ціна фасадного керамограніта стартує від 15 доларів за м2, при цьому він міцний і негорючий. Колірна гамма керамограніта багата пастельними, сірими і деревними відтінками. Сучасне виробництво в Харкові стежить за світовими трендами і щороку оновлює колекції. Ціна керамограніта насичених яскравих кольорів завжди буде вище пастельних відтінків. Це обумовлено вартістю пігменту і складністю збереження кольору на сонці.

 

Велика вага керамограніта не заважає йому бути лідером по використанню в сучасних НВФ.

фасадный керамогранит

Фасадний керамограніт

Фасадний керамограніт використовується для зовнішнього облицювання вентильованих фасадів. Керамогранітні фасадні панелі виготовляються з білої глини, кварцового піску і польового шпату. В процесі виробництва панелі піддаються пресуванню і випалу при високій температурі, що забезпечує їх високу міцність і стійкість до впливу зовнішнього середовища.

Вентильований фасад з облицюванням з керамограніта є сьогодні найпоширенішим видом з великого ряду вентфасадiв. Його застосовують на житлових будинках, ділових, торговельних і розважальних центрах.

Основні етапи монтажу

Збірка каркаса для фасадного керамограніта

Перед монтажем вентильованого фасаду розробляється проектна документація, що відображає всі особливості технологічного процесу. Вибираються розміри, колір і фактура керамограніта і вид утеплювального матеріалу. Монтаж вентильованого фасаду виконується без попередньої підготовки стін будівлі у вигляді вирівнювання стін і усунення інших дефектів.

Монтаж панелей з керамограніта здійснюється на каркас з алюмінієвого оцинкованого металевого профілю. Перед монтажем виконується розмітка стін, згідно з проектною документацією. Потім монтуються кронштейни за допомогою дюбелів і анкерів. Далі за допомогою тарілчастих дюбелів до стін будівлі кріпиться утеплювач, який як би «нанизується» на кронштейни. Утеплювач покривається вітро-волого захисною плівкою. Між утеплювачем і зовнішніми облицювальними плитами створюється повітряний проміжок не менше 5 см.

Після монтажу утеплювача встановлюються вертикальні напрямні Т-образні профілю. По кутах будівлі встановлюються Г-подібний кутовий профіль. Монтаж каркаса здійснюється за допомогою витяжних заклепок.

 

Установка фасадних панелей керамограніта

Після складання металевого каркаса приступають до установки фасадних панелей. Монтаж починається з кутів будівлі. Спочатку кріпляться нижні кутові стартові кляммери, а потім, по строго горизонтальному рівні, стартові кляймери на всю нижню частину каркаса. Монтаж фасадних панелей здійснюється від низу до верху.

У затискачі нижніх кляймеров встановлюються керамогранітні панелі, які у верхній частині фіксуються рядовими кляммерами. Рядові кляммери, мають затискачі для фіксації нижніх і верхніх панелей, одягаються на верхню частину фасадної панелі і кріпляться до вертикальних напрямних каркаса. Далі процес монтажу панелей триває ряд за рядом.

Між фасадними панелями витримується зазор в 5-6 мм. Для монтажу використовуються одно- і дву- зажимнi бічні, двох затискні і чотирьох затискні кляймери під колір фасадних керамогранітних плит. Кляймери кріпляться до вертикальних напрямних основи за допомогою витяжних заклепок. Для складання каркаса і установки фасадних плит використовуються перфоратори, електродрилі, ручні молотки, болтоверти для кріплення анкерів і заклепочники.