0 800 300 765 Безкоштовні дзвінки по Україні

Київ: вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 609

+38 067 151 69 64

Одеса: вул. Базарна, 57

+38 067 811 04 38

Львiв: вул. Стрийська, 354

+38 067 151 69 64

Фасадний сланецьФасадний сланець

Фасадні системи надійно захищають стіни будівлі від шкідливого впливу навколишнього середовища і забезпечують відмінну термоізоляцію. Фасадна система являє собою зовнішню конструкцію, яка закріплюється на стінах будівлі і складається з теплоізоляційного матеріалу, фасадних плит, укріплених на каркасі і повітряного прошарку між ними. Після установки фасадної системи немає необхідності в періодичному фарбуванні або штукатурці зовнішніх стін.

Фасадні системи постійно удосконалюються. Розробляються нові теплоізоляційні компоненти і пропонуються різні матеріали для зовнішніх фасадів.

Переваги фасаду зі сланцю

Інноваційним рішенням стало застосування для сайдингу природного матеріалу. Таким матеріалом є сланець, який утворився з гірських порід в результаті потужних впливів сил природи. Сланці складаються з різних мінералів і їх комбінацій, таких як хлорит, альбіт, кварц та інші. Саме вони визначають колір і фактуру матеріалу.

Завдяки шаруватої структурі, сланці мають значну міцність і стійкість до зламу на вигин при невеликій товщині. Для виготовлення фасаду зі сланцю не потрібно придумувати нічого нового. Сама Природа надала відмінний матеріал для виготовлення фасадних панелей.

Сланець видобувають у кар’єрах Іспанії відкритим способом. Величезні брили сланцю доставляються на обробляє підприємство. Брили розрізаються на прямокутні пластини необхідних розмірів і шліфуються.

Сланцевий сайдинг є абсолютно екологічно чистим природним матеріалом і здатний зберігати свою міцність протягом більше 100 років. Зовнішній фасад зі сланцю володіє відмінними термоизолирующими і вогнестійкими властивостями. Він не схильний до дії вологи і перепадів температур. Сланцевий фасад надає будь-якого будинку унікальний естетичний вигляд. Такий фасад не потребує будь-яких обслуговуванні та ремонті протягом всього терміну експлуатації.

Установка фасадного сланцю

Перед установкою фасаду необхідно вибрати розміри, колір і фактуру матеріалу. Також важливо визначитися з способом кладки сайдингу. Можуть бути наступні варіанти кладки: прямокутна, універсальна, стільниковий, по типу риб’ячої луски і інші.

На будівлю можуть бути встановлені фасадні плити не тільки одного розміру, кольору і фактури, але і їх комбінації в різному поєднанні. Фасадний сайдинг є легким і міцним матеріалом. Він без зусиль ріжеться спеціальним ножовим різаком. Для установки сланцевого сайдингу використовуються спеціальні системи, що складаються з паралельно розташованих горизонтальних профілів з отворами. Фасадний сланець закріплюється внахлест за допомогою спеціальних монтажних кріплень у вигляді гачків складної форми.

Найчастіше для фасадів використовуються сланцеві пластини розмірами 600 * 300 мм, 400 * 250 мм і товщиною 30 мм. 1 кв метр такого фасаду важить 90 кг. Ваш будинок надійно захистить сучасний якісний фасадний сланець. Україна успішно впроваджує нові передові технології в будівництві.

Де замовити фасадний сланець

Широке поширення останнім часом отримав надійний фасадний сланець. Київ, Дніпро, Львів та інші міста України успішно застосовують сучасні технології установки вентильованих фасадів.

У нас в наявності будь-якого виду і розміру фасадний сланець, купити який ви можете оптом і невеликими партіями. Наші консультанти допоможуть вам підібрати фасадні панелі і комплектуючі для їх установки. Для вентильованих фасадних систем пропонуємо різних кольорів і відтінків фасадний сланець. Ціна вказана в нашому прайсі.