0 800 300 765 Безкоштовні дзвінки по Україні

Київ: вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 609

+38 067 151 69 64

Одеса: вул. Базарна, 57

+38 067 811 04 38

Львiв: вул. Стрийська, 354

+38 067 151 69 64

Фіброцементні плитиФіброцементні плити

Сучасний, екологічний, великоформатний і негорючий матеріал для фасаду — фіброцементні плити. Це плита великого розміру, яка може бути як розрізана на дрібні формати, так і змонтована цілком. Матеріал перевірений за 100 років експлуатації на фасадах!

 

Ми є прямим ексклюзивними дистриб’ютором виробника SwissPearl на території України.

фиброцементные плиты Swisspearl


Фіброцементні плити Swisspearl

Фіброцементні плити Swisspearl — матеріал еталонної якості. Виробляється в Швейцарії і Австрії вже більше 100 років, і виробник не має наміру переносити виробництво в країни, що розвиваються. На відміну від вітчизняних аналогів, він екологічний і безазбестовий. За якість поверхні і стійкість кольору відповідає дослідний центр Swisspearl, по площі порівнянний з площею виробництва.

Колірна палітра представлена ​​десятьма колекціями, упора зроблена на натуральність і красу фіброцемента. На замовлення архітектора можливе виконання custom color для практично будь-якої колекції.

При поставці кожної партії на заводі зберігаються еталонні зразки панелей, щоб можна було проконтролювати стабільність кольору через десятиліття. Або дозамовити такий же колір, навіть через багато років.

У 1896 році австрійський інженер Людвіг Гачек придумав спосіб створення надійних і міцних плит для облицювальних і покрівельних робіт. В процесі виготовлення плит з цементу він запропонував додавати сполучні фіброволокна. За рахунок такого доопрацювання матеріал став більш стійкий до напруги на вигин і отримав чудові вогнетривкі властивості. Таким чином, було отримано матеріал, відомий сьогодні як фіброцемент.

Технології не стоять на місці. За останні більш ніж 100 років з’явилися нові технологічні розробки, були отримані міцні синтетичні матеріали і стійкі барвники, що послужило основою для подальшого вдосконалення фіброцемента.

Швейцарська компанія з виробництва панелей Swisspearl сконцентрувала у своїй продукції всі найсучасніші технологічні розробки і в даний час є лідером з виробництва фіброцементних панелей.

Виробництво фіброцементних плит здійснюється на виробничих потужностях компанії Swisspearl з додаванням до цементу целюлози, фіброволокна, що пов’язують добавки і пігменти.

Фасадні фіброцементні плити є довговічними, легкими і тонкими. Такі панелі мають значну міцність і чудовий естетичний вигляд. Колір плит не вигоряє з часом. Фіброцементний сайдинг має виняткову пожежостійкість і стійкість до зовнішніх атмосферних впливів: до абразивної дії пилу, впливу сонячного світла, до екстремально високих і низьких температур, а також до впливу опадів.

Для чого застосовуються фіброцементні фасадні плити

Фіброцементні фасадні плити застосовуються для обробки зовнішніх фасадів будівель. Вони також з успіхом використовуються для обробки інтер’єрів. За рахунок того, що фіброцементна плита вогнетривка, вона знайшла застосування для облицювання об’єктів з високим рівнем пожежної небезпеки.

Враховуючи особливість фіброцементних панелей перешкоджати накопиченню статичної електрики, їх встановлюють на об’єктах, на яких передбачається використання комп’ютерів і іншого електронного устаткування.

Фіброцементні панелі Swisspearl мають товщину від 8 до 12мм і розміри 3050*1250 і 2510*1250 мм. Панелі мають різну фактуру і колір.

фиброцементные плиты

Незважаючи на свою міцність фіброцементні панелі відносно легкі і можуть бути встановлені без особливих зусиль. Для їх установки використовуються спеціальні кріплення, заклепки і шурупи. Вид кріплення може бути видимий, прихований, а також внакладку.

Монтаж здійснюється на металеву підсистему за принципом вентильованого фасаду. Тобто під фіброцементною плитою знаходиться утеплювач і повітряний прошарок. Таким чином фіброцементна плита служить захисно-декоративним екраном для утепленої будівлі.

Як купити фіброцементну плиту

Пропонуємо якісні імпортні фіброцементні плити. Ціна вказано в розділі «Кольори». У асортименті фіброцементні плити будь-якої товщини і розмірів. Замовте у нас фіброцементні панелі від дрібного опту до великих партій. Багата колірна палітра сайдинга сподобається найвимогливішим замовникам. Відгуки наших клієнтів говорять про те, що сайдинг компанії Swisspearl є надійним і довговічним. Україна широко використовує облицювальні фіброцементні панелі для зовнішніх фасадів, внутрішньої обробки приміщень і в якості покрівельного матеріалу.

Незважаючи на те, що матеріал замовний, ми маємо на складі в Києві і Харкові невеликi складськi запаси фіброцементних плит SwissPearl.