0 800 300 765 Безкоштовні дзвінки по Україні

Харків: пр-т. Науки, 25, шоурум «Фасади»

+38 057 728 10 09

 

Київ: вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 609

+38 067 518 11 11

Фіброцементні плитиФіброцементні плити

Сучасний, екологічний, великоформатний і негорючий матеріал для фасаду — фіброцементні плити. Це плита великого розміру, яка може бути як розрізана на дрібні формати, так і змонтована цілком. Матеріал перевірений за 100 років експлуатації на фасадах!

 

Ми є прямим ексклюзивними дистриб’ютором виробника SwissPearl на території України.

Колірна гамма Swisspearl

Колірна палітра представлена сімома колекціями, упор зроблений на натуральність і красу фіброцемента. Частина колекцій мають фарбування тільки по поверхні, частина — в масі і по поверхні. Під замовлення можливе виконання custom color для практично будь-якої колекції.

Swisspearl Vintago

Основна панель: Пофарбована в масі
Верхній шар: Напівпрозорий, шліфований
Стандартні кольори: 10

Мінеральний матеріал з фіброцементу в поєднанні з відшліфованою поверхнею надає Vintago природний, автентичний, живий і унікальний вид. Процес шліфування з використанням крупнозернистою шліфовки призводить до отримання натуральної необробленої поверхні, яка підкреслює початкову чистоту фіброцементних панелей. У взаємодії світла і тіні характерні нерівності і нюанси тони підкреслюють унікальність кожної панелі. Колекція 2019 року.

Swisspearl Avera

Основна панель: Забарвлена ​​в масі
Верхній шар: Напівпрозорий, з яскраво вираженою структурою фіброцементу
Стандартні кольори: 9

Avera — це панелі з фіброцементу пофарбовані в масі з яскравою текстурою, ніколи раніше не зустрічалися. Унікальний зовнішній вигляд характеризується спеціально скоординованим динамічним виробничим процесом. Природна зміна в колірній тональності і перспективі навіть між панелями виразно підкреслює справжність матеріалу. Avera дає фасаду унікальну вібрацію. Високоякісне невидиме покриття забезпечує багаторічний захист панелей Avera від погодних явищ і дозволяє просвічувати первісного вигляду і текстурі. Спеціальне покриття також має високу стійкість до подряпин і забезпечує тривалий захист від більшості графіті.

Swisspearl Carat

Основна панель: Забарвлена в масі
Верхній шар: Напівпрозорий, злегка пігментований
Стандартні кольори: 27 видів

Панелі Carat пофарбовані в єдиний колір з прозорим злегка забарвленим акриловим верхнім відтінком. Унікальний природний вигляд і позачасова краса монолітного матеріалу з його ніжною текстурою волокон забезпечують захоплюючий і благородний вид для кожного будинку.

Swisspearl Incora

Основна панель: Пофарбована в масі, з вкрапленнями каменю
Верхній шар: Напівпрозорий
Стандартні кольори: Доступні в двох натуральних цементних кольорах

Стильно автентично — інноваційна фасадна панель Incora відрізняється яскравим малюнком і унікально збалансованим поєднанням кольорів. Висока якість кожної окремої панелі проявляється в деталях індивідуального зовнішнього вигляду, що є результатом збалансованої техніки розподілу. Фасадні панелі великого розміру ідеальні для тих, хто хоче отримати незвичайну обробку, але також потребує кращого надання послуг. В процесі виробництва все ще вологі панелі обсипаються високоякісним гранульованим мармуром, який надає їм унікальний і динамічний вид. Кожна панель Incora є єдиною в своєму роді. Мармур прекрасно вбудовується в матрицю волокна при пресуванні панелей.

Swisspearl Nobilis

Основна панель: Сіра
Верхній шар: Напівпрозорий, злегка пігментований
Стандартні кольори: 16

Напівпрозоре поверхневе покриття на чистій акриловiй основі забезпечує класичну привабливість фіброцементу з великою візуальної глибиною.

Swisspearl Reflex

Основна панель: Пофарбована в масі
Верхній шар: Щільний, металік
Стандартні кольори: 11

Ці панелі мають покриття металік. Інтегрально пофарбовані і мають переливне поверхневе покриття, яке є чисто акриловим. Зміна освітлення і кутів огляду створюють дивовижні нюанси в колірних відтінках.

Swisspear Texial

Основна панель: Сіра
Верхній шар: Напівпрозорий, вафельна текстура
Стандартні кольори: 5

Інноваційні та екологічні вироби з натуральної сировини, такі як нові фасадні панелі великого розміру Texial, віддані винахідливості і досвіду. Тонка структура поверхні створює вид тканини і завжди унiкальна в своєму роді, тому що вона тиснена вручну.

Amber 723