0 800 300 765 Безкоштовні дзвінки по Україні

Харків: пр-т. Науки, 25, шоурум «Фасади»

+38 057 728 10 09

 

Київ: вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 609

+38 067 518 11 11

Фіброцементні плитиФіброцементні плити

Сучасний, екологічний, великоформатний і негорючий матеріал для фасаду — фіброцементні плити. Це плита великого розміру, яка може бути як розрізана на дрібні формати, так і змонтована цілком. Матеріал перевірений за 100 років експлуатації на фасадах!

 

Ми є прямим ексклюзивними дистриб’ютором виробника SwissPearl на території України.

Монтаж фасадних плит Swisspearl

Компанія Центр Комплектації Фасадів має цех з різання і обробці фіброцементних панелей. Вертикальний розкрійний верстат Striebig швидко і точно поріже плиту під Ваше замовлення.

Спочатку виконується розмітка на стінах для установки конструкції. Потім до стін кріпляться Г-образні кронштейни за допомогою анкерних з’єднань. Між кронштейном і стіною встановлюється термоізолююча прокладка. Далі за допомогою тарілчастих дюбелів на стіни кріпиться ізоляційний матеріал, який переховується волого-захисною плівкою.

Створюється повітряний вентиляційний зазор в 5 см між утеплювачем і зовнішньою частиною фасаду. До кронштейнів кріпиться Т-образний вертикальний профіль. По периметру будівлі встановлюється стартовий оцинкований профіль з вентиляційними отворами.

Всі кріплення здійснюються за допомогою витяжних заклепок. Між вертикальними напрямними необхідно залишати зазор 6 мм для компенсації подовження профілю при підвищенні температури навколишнього середовища. На кутах будинку встановлюються кутові полки, до яких кріпиться вертикальний Г-подібний профіль.

Фіброцементна плита кріпиться до напрямних двома способами — витяжною заклепкою (зі спеціальною втулкою) або клейовий системою.

Детальні інструкції по монтажу будь ласка дивіться в інструкції по монтажу в розділі скачати.