0 800 300 765 Безкоштовні дзвінки по Україні

Київ: вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 609

+38 067 151 69 64

Одеса: вул. Базарна, 57

+38 067 811 04 38

Львiв: вул. Стрийська, 354

+38 067 151 69 64

Фіброцементний сайдингФіброцементний сайдинг

Якщо ви шукаєте універсальну, не вимагающую особливого догляду, обшивку для вашого будинку, з природною та красивою текстурою, зверніть увагу на фасадні планки з фіброцементу Hardie® Plank. Це фасадне рішення, яке вибирають як будівельники, так і домовласники, захищаючи та прикрашаючи мільйони будинків у всьому світі.

James Hardie – сайдинг з Америки

James Hardie – компанія, яка постійно розвивається. Натхненні новими і дедалі досконалішими технологіями та рухомі ентузіазмом до інновацій, постійно розширює та оптимізує технології, щоб розробляти та пропонувати ще більш досконалі продукти.

Тому James Hardie багато інвестує в дослідження та розробки, приділяючи особливу увагу якості продукції та ефективності виробництва, щоб розробляти довговічні продукти, що не вимагають особливого догляду. Архітектори, планувальники, будівельники та домовласники знайдуть у цих продуктах передові рішення для реалізації своїх індивідуальних рішень.

Чому варто обрати James Hardie?

Чудові характеристики фіброцементних виробів James Hardie роблять їх кращими при виборі у професійних будівельників, архітекторів та домовласників, у тому числі через те, що вони не потребують особливого догляду. Фіброцементні планки James Hardie тонші і легші за свої аналоги, але при цьому міцніші. Це забезпечує швидкий монтаж вашого фасаду — з меншими затримками та ускладненнями.

До основних переваг відносять:

  • Низькі експлуатаційні витрати
  • Стійкість до атмосферних впливів – не дає усадки, не тріскається та не деформується
  • Вогнестійкість – негорючий клас вогнестійкості НГ
  • Простий монтаж
  • Екологічність

Не всі фіброцементні сайдінги однакові. І ось чому:

Сайдинг James Hardie розроблен з використанням технології фіброцементу сьомого покоління. Вся продукція проходить понад 40 суворих перевірок якості у процесі виробництва. Нічого не лишається на волю випадку, щоб продукт виконував те, що обіцяно: максимально захищав будинок.

Вироби з фіброцементу James Hardie розроблені для кліматичних умов за допомогою технології HardieZone™. Унікальна рецептура продукту дозволяє створити найміцніше облицювання та облицювальну плиту з будь-коли створених.

Планки не стискаються, не набухають і не тріскаються навіть після багатьох років екстремальних умов. Використовуючи запатентовані добавки, створено фіброцементну основу, спеціально розроблену для зниження водопоглинання та стійкості до пошкоджень у вологих або морозних умовах. Фасад із фіброцементних планок витримує будь-які кліматичні умови!

Удосконалена технологія ColourPlus™ у фасадних фіброцементних планках James Hardie робить ваш будинок більш стійким до вицвітання при високих рівнях УФ-випромінювання, і, як наслідок, вимагаючи менше повторних фарбувань.

Облицювальні матеріали з фіброцементу James Hardie мають максимально можливий клас вогнестійкості для кольорових матеріалів: НГ. Це означає, що це негорючий облицювальний матеріал.

Купити фіброцементні планки James Hardie або проконсультуватися щодо даного продукту ви можете зателефонувавши на нашу гарячу лінію або залишивши заявку через онлайн-чат