0 800 300 765 Безкоштовні дзвінки по Україні

Київ: вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 609

+38 067 151 69 64

Одеса: вул. Базарна, 57

+38 067 811 04 38

Львiв: вул. Стрийська, 354

+38 067 151 69 64

HPL панелі MAXLAMMAXLAM

 

Елегантність в поєднанні з міцністю.

 

HPL панелі MAXLAM — це інноваційне і універсальне рішення для облицювання фасадів, який покращує зовнішній вигляд, характеристики і довговічність будь-якої будівлі. MAXLAM досить відомий бренд польських HPL панелей, який відмінно зарекомендував себе і користується все більшим попитом завдяки численним перевагам.

HPL панелі MAXLAM

Свою назву – HPL – High Pressure Laminate (ламінат високого тиску) панелі отримали завдяки специфіці виробничого процесу. Панелі HPL виготовляють з просочених термореактивними смолами шарів оверлею (захисту малюнка від пошкоджень) і крафтового паперу при високій температурі і під тиском.

Склад панелей — 80% целюлозних волокон і 20% термореактивних смол. За рахунок додавання акрилу подвійного затвердіння PUR в смолу, збільшується довговічність панелі. В таких умовах під впливом змін, що відбуваються зі смолами, змінюється і структура основних матеріалів.

Разом вони утворюють шаруватий пластик, добре захищений від механічних і хімічних ушкоджень, легкий, гнучкий і міцний. MAXLAM не містить важких металів і азбесту, також не виділяє токсичні пари, гази або рідини. Завдяки цьому, панелі не чинять негативний вплив на навколишнє середовище.

HPL панелі MAXLAM відповідають стандартам пожежної безпеки і гарантують захист від ударів і подряпин. Тривалий термін служби HPL панелей дозволяє застосовувати панелі в різних екстер’єрних рішеннях, наприклад, облицювання фасадів, балконів, вуличні меблі, стелі, огорожі і т.д. Ці характеристики роблять їх ідеальними для застосування в вентильованих фасадах та інших зовнішніх будівельних елементах.

Працювати з цим матеріалом досить просто, а монтаж проводиться в короткі терміни. Панелі легко встановлювати і обслуговувати.

Не обмежуй свою фантазію під час створення фасадів

Технологія виробництва дозволяє створювати матеріал з широкою гамою кольорів. HPL панелі MAXLAM представлені 5 колекціями (Fantasy, Unicolor, Stony, Fabric, Wooden) і мають 107 декорів, що дозволяє задовольнити побажання самого вимогливого клієнта.

Панелі доступні, як у великих форматах (3050 X 1220 мм, 3050 X 1300 мм, 3670 X 1840 мм), так і стандарт 2440 X 1220 мм.

Переваги HPL-панелей MAXLAM:

 • Висока атмосферостійкість. Термін придатності виробів практично не обмежений. Привабливий зовнішній вигляд зберігається протягом усього терміну експлуатації.
 • Термостійкість. HPL не змінює своїх характеристик у діапазоні температур від — 50 до +60 С. Матеріал пройшов випробування на морозостійкість (150 циклів).
 • Вологостійкість. Не деформується під впливом вологи.
 • Трудногорючесть. Клас горючості матеріалу Г 1. При горінні матеріал не руйнується, ризик обвалу конструкцій мінімальний.
 • Оптимальна стійкість кольору. Початковий колір панелей зберігається тривалий час під впливом сонячних променів.
 • Стійкість до побутових хімікатів. З поверхні панелі легко видаляються сліди маркера і чорнила, завдяки захисному шару матеріалу.
 • Нечутливість до забруднень. Декоративна поверхня стійка до побутових розчинів і хімікатів, які можуть використовуватися для її очищення протягом багатьох років.
 • Гігієнічність і антистатичність. Панелі HPL абсолютно безпечні для здоров’я.
 • Антивандальні. Стійкість до ударів і подряпин. Матеріал не схильний до деформації під будь-яким зовнішнім впливом.
 • Невибагливість у догляді.
 • Екологічність. Панелі не містять і не виділяють шкідливих речовин навіть при нагріванні. При виробництві матеріалу використовуються компоненти, які не утворюють шкідливих парів і газів при подальшій експлуатації.

Група компаній Центр Комплектації Фасадів є ексклюзивним представником польських HPL-панелей MAXLAM на території України. Наші переваги — наявність товару на своїх складах у Києві та Харкові, кваліфікована команда, власний транспорт, конкурентні ціни та контроль якості.

Кваліфіковані менеджери та досвідчені конструктори допоможуть вам визначитися з типом монтажу та виконають розрахунок. Підкажуть сильні та слабкі сторони того чи іншого фасадного рішення.

Конструкторський відділ проведе розрахунок необхідних комплектуючих і, при необхідності, провести шеф монтаж і підготувати проект фасаду.
Для отримання консультації або для початку співпраці, залиште замовлення у нас на сайті в розділі контакти або зв’яжіться з нами за номером гарячої лінії.