0 800 300 765 Безкоштовні дзвінки по Україні

Київ: вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 609

+38 067 151 69 64

Одеса: вул. Базарна, 57

+38 067 811 04 38

Львiв: вул. Стрийська, 354

+38 067 151 69 64

HPL панелі MAXLAMMAXLAM

 

Елегантність в поєднанні з міцністю.

 

HPL панелі MAXLAM — це інноваційне і універсальне рішення для облицювання фасадів, який покращує зовнішній вигляд, характеристики і довговічність будь-якої будівлі. MAXLAM досить відомий бренд польських HPL панелей, який відмінно зарекомендував себе і користується все більшим попитом завдяки численним перевагам.

Монтаж HPL-панелей MAXLAM

Монтаж фасадних HPL-панелей MAXLAM проводиться на обрешітку або підсистему з нижнього ряду. Панель встановлюється в горизонтальне положення за допомогою будівельного рівня. Між монтуються панелями залишається зазор близько 3-6 мм, а після установки першого ряду рекомендується перевірити ще раз їх горизонтальне положення. Якщо виявиться якесь порушення рівня горизонту, його потрібно усунути і приступати до установки наступного ряду HPL-панелей.
При виборі напрямку монтажу жорсткого регламенту не існує, тому його можна вести з будь-якого боку і навіть від середини стіни.

Обробка країв

Кромка HPL-панелі не вимагає спеціальної обробки, але при знятті фаски, отримує більш естетичний вигляд. Обробка крайок панелі може виконуватися шляхом різання під прямим кутом або зняттям фаски. Рекомендується знімати фаску на кромках до 1 мм x 1 мм. для поліпшення зовнішнього вигляду. Ця обробка видалить всі дрібні відколи й усуне будь-які гострі краї.

Порізка

При різанні HPL-панелей MAXLAM використовуються ті ж способи, що і при різанні деревини твердих порід. Для цього повинні використовуватися високоміцні диски з твердосплавним або алмазним напиленням.

Швидкість подачі матеріалу має дуже важливе значення; занадто повільно призведе до появи слідів опіку, а надто швидке — до відколів. Перш ніж приступити до різання основних панелей, рекомендується поекспериментувати на окремих незатребуваних шматках панелей.

Свердління

Для свердління HPL-панелей MAXLAM використовуються гвинтові свердла з кутом заточування 60 ° і 80 ° і гострим гвинтовим кутом (високошвидкісний кут) з широким проміжком для свердління (широка нарізка). Рекомендований кут нахилу становить 7°, а кут дотику 8°.

Швидкість проникнення свердла не повинна приводити до нагрівання декоративної поверхні пластику, яка в цьому випадку може бути пошкоджена. Використання твердої деревної основи запобігає обламування країв матеріалу в місці виходу свердла. У масовому виробництві рекомендується використання шаблонів з муфтами для жорсткого закріплення панелі HPL MAXLAM.

Рекомендована швидкість обертання близько 1.000 оборотів в хвилину. Діаметр отвору для гвинта повинен бути на 0,5 мм більше, ніж діаметр самого гвинта.