0 800 300 765 Безкоштовні дзвінки по Україні

Київ: вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 609

+38 067 151 69 64

Одеса: вул. Базарна, 57

+38 067 811 04 38

Львiв: вул. Стрийська, 354

+38 067 151 69 64

Фасаднi HPL панелі TrespaФасаднi HPL панелi Trespa

Гарний дизайн починається із трьох речей: натхнення, незвичайного бачення світу та провокаційного мислення. Щоб втілити його в життя буде потрібна якісна методика, матеріали та покриття. Архітектурне облицювання нового покоління Trespa® поєднує в собі потужну естетику та майже безмежні дизайнерські можливості, що знайшли своє вираження у багатстві відтінків, ритмів та різноманітній глибині.

 

Для створення приголомшливих фасадів та досягнення унікальних архітектурних ефектів панелі Trespa® Meteon® (Треспа Метеон) можуть бути використані як власними силами, так і в поєднанні з іншими матеріалами.

Серія Trespa® Meteon® (Треспа Метеон) — має такі властивості:

 • Екологічність;
 • Довговічність;
 • Планшетність та легкість;
 • Вологостійкість;
 • Стійкість до перепаду температур та ефекту світлотіні;
 • Кислотостійкість та стійкість до солі;
 • Антистатичність;
 • Стійкість до УФ-випромінювання;
 • Антивандальність та стійкість до механічних пошкоджень;
 • Матеріал має високу адгезію і низьку пористість, що запобігає «поселенню» в ньому мікроорганізмів і цвілі;
 • Зниження експлуатаційних витрат. Легко миється. Суцільна поверхня Trespa фактично перешкоджає накопиченню бруду, завдяки чому панелі залишаються гладкими та легко миються.

Довговічність Trespa ідеально підходить для тривалого використання: вона довго зберігає відмінний зовнішній вигляд та невибаглива в обслуговуванні. Сьогодні архітектори стабільно обирають Trespa, адже вони впевнені, що цей матеріал залишиться ключовим елементом міського пейзажу у майбутньому.

Міцність та стійкість. Завдяки своїй цілісності та високій щільності Trespa міцно утримує гвинти та інші кріпильні деталі, встановлені механічним шляхом. Панелі відрізняються хорошою стійкістю при стисненнях і розтягуваннях, мають високу ударостійкість і опір витягу.

Незважаючи на ці характеристики, Trespa легко піддається механічній обробці та веде себе як тверді деревини.

Широкий спектр яскравих відтінків та покриттів. Trespa® Meteon® (Треспа Метеон) — лідируючий спеціаліст з гарного дизайну та архітектури. Для панелей доступні численні стандартні відтінки та покриття, також у окремо взятих проектах можливі індивідуальні колірні рішення. В рамках колекції Naturals та Wood decors ми пропонуємо широкий асортимент оздоблення під дерево та природних орнаментів.

Погодостійкість і стійкість до кольору. Trespa чудово справляється зі своїм завданням у різних погодних умовах. Сонячне світло і опади не надають будь-якого суттєвого впливу на поверхню панелей.

Панелі Trespa ідеально підходять для використання в інноваційних та функціональних вентильованих фасадних системах KMD. Використовувані самостійно або як акцент у поєднанні з іншими матеріалами, Trespa® Meteon® (Треспа Метеон) формують зовнішній вигляд і підкреслює найкращі якості будівлі.

Trespa знаходиться у центрі передових будівельних технологій. Вентильовані фасади – це щось більше, ніж забаганка дизайнера – вони збільшують енергозберігаючі та термін служби фасаду будівлі.