0 800 300 765 Безкоштовні дзвінки по Україні

Київ: вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 609

+38 067 151 69 64

Одеса: вул. Базарна, 57

+38 067 811 04 38

Львiв: вул. Стрийська, 354

+38 067 151 69 64

Монтаж вентильованого фасадуМонтаж вентильованого фасаду

Наша компанія пропонує будівельні послуги монтажу вентильованих фасадів та облицювання фасадів. Будучи провідним виробником фасадних підсистем і імпортером облицювальних матеріалів, ми взаємодіємо з більшістю будівельних компаній і бригад в Україні. Роботи з монтажу вентфасада виконують тільки акредитовані компанії. Ми рекомендуємо своїх партнерів, які працюють на ринку більше 5-ти років і мають позитивні відгуки від замовників.

Ціна монтажу може варіюватися як в більшу так і в меншу сторону в залежності від обсягу, складності фасаду, регіону, сезону.

монтаж вентилируемого фасада

Переваги монтажу вентильованих фасадів

Монтаж вентильованих фасадів має ряд переваг перед мокрими системами утеплення і облицювання будівлі:

  • Можливість проведення роботи по монтажу в будь-який час року. Завдяки відсутності мокрих процесів роботи проводяться в тому числі взимку. Взимку, коли немає можливості ліпити мокрі фасади, з’являється надлишок будівельних бригад. Ціна робіт знижується.
  • Системні забудовники все частіше вибирають вентильовані фасади замість мокрих. Терміни виконання основних будівельних робіт часто зрушуються і монтаж фасаду потрапляють в мокрий або холодний сезон. При виборі вентильованого фасаду — це не є проблемою. І різниця в ціні вентильованого фасаду і мокрих штукатурних систем утеплення нівелюється за рахунок дотримання проектних термінів здачі об’єкта, усунення додаткових ризиків. Завдяки вентильованому фасаду підвищується рівень об’єкта.
  • Монтаж вентильованих фасадів проводиться як на старі, так і на нові будівлі без суттєвої підготовки стін. Дуже часто завали і дефекти стін настільки істотні, що використання мокрого фасаду економічно недоцільно.
  • Швидкість монтажу вентильованого фасаду значно вище. Ні мокрих процесів, не треба чекати висихання. Знову ж таки, якщо працює кваліфікована бригада за заздалегідь узгодженим проектом.
  • Монтаж вентильованого фасаду легко проконтролювати. Візуально перевірити, застосував монтажник заявлену алюмінієву підсистему чи поставив оцінковочну, яка дешевше. Застосував нержавіючі заклепки, яка відслужать понад 20 років, або купив на базарі найдешевші заклепки з непрогнозованим терміном служби.
  • І всі інші переваги вентильованих фасадів.

Монтаж вентильованих фасадів здійснюється як за допомогою дерев’яного каркаса, так і за допомогою металевого. Вибір каркаса залежить від поверховості будівлі, міцності його стін, від виду і ваги зовнішнього облицювального матеріалу. При невеликiй поверховості будівлі і відносно легкому сайдингу встановлюється дерев’яний каркас або лати.

Металевий каркас з оцинкованого металу або алюмінію служить для монтажу вентильованого фасаду на багатоповерхових будинках і промислових об’єктах. Він стійкий до корозії і здатний витримати велику вагу.

Для кріплення зовнішнього сайдинга на каркас використовуються кляймери, кронштейни, саморізи та інші елементи, які можуть бути видимі чи приховані.

При будівництві житлових будинків і об’єктів різного призначення практично повсюдно використовується монтаж вентфасада. Київ найширше використовує навісні фасади для захисту і теплоізоляції будівель.

Як виконується монтаж вентильованих фасадів

Монтаж вентильованих фасадів починається з проведення розрахунків і вибору матеріалів. Найважливішим етапом монтажу є узгодження проекту і вибір всіх матеріалів. Наступним етапом повинна бути закупівля 90% матеріалів.

Відзначу важливість правильного вибору фасадних анкерів і проведення фактичних випробувань несучої здатності анкерів. Не теоретичної, а конкретно в Ваших стінах. Ця процедура безкоштовна для наших клієнтів, але вимагає попереднього запису. Сертифікований інженер з обладнанням виробляє вирив різних анкерів і підбирає оптимальний варіант для ваших стін.

Іноді є можливість використовувати більш економний анкер, і на цьому істотно заощадити. Вся вага навісного фасаду буде триматися на ці елементи, тому не варто пропускати цей крок. Далі слід виводити людей на об’єкт і встановлювати лісу (люльки).

Перед установкою вентильованого фасаду немає необхідності у вирівнюванні поверхні стін, вентфасад дозволяє приховати їх нерівності. При реконструкції фасаду необхідно видалити старі елементи декору, плитку, вивіски та інше.

Наступний етап включає розмітку стін, установку маяків і профілів по периметру. Роботи з монтажу фасаду тривають установкою кронштейнів і каркаса з профілів. Уже на цьому етапі виконується обрамлення вікон схилами. Тому якщо ви пропустили найважливіший перший крок — узгодження проекту, кольору, матеріалу вiдкосів — то вже тут роботи зупиняться. Замість бадьорого монтажу фасаду ми отримаємо демотивованих монтажників, пошуки відповідального за узгодження кольору дизайнера, довгий термiн виготовлення цих спецпланок. Звичайно ж, вікна і двері до моменту монтажу фасаду повинні вже стояти.

установка вентилируемых фасадов

На етапі каркаса монтуються інші інженерні системи: водостічна, комунікація кондиціонерів, відеоспостереження та інші.

Після виконується утеплення мінеральною ватою. Ми настійно рекомендуємо утеплятися в два шари, з перетином матів. Нижній шар менш щільний, добре прилягає до стін і компенсує нерівності. Верхній — щільний, від 75 кг / м3, бажано зі скловолокном. Скловолокно замінює вітробар’єр, при цьому є негорючим. Вітробар’єр — єдина горюча складова навісного вентильованого фасаду, від неї треба вiдходити (з’явилися умовно негорючі вітробар’єри, але поки ціна на них неадекватна).

Утеплений фасад рекомендується відразу закривати облицювальним матеріалом. Облицювальний матеріал кріпиться на каркас за допомогою заклепок, кляймер, зачепів в залежності від особливостей самого облицювання.

Способи кріплення облицювального матеріалу можна умовно розділити на видимі і приховані. При видимому кріпленні елементи кріплення залишаються видимими. Однак не варто сильно засмучуватися, це кріплення стає непомітним вже з відстані кількох метрів від стіни, і при цьому надійніше і дешевше прихованого.

Сховане кріплення — приховане :). Тут можна відзначити клейові системи 3M і Sika, які вже стали стандартом прихованого монтажу фасадних панелей в Україні. Вимагають високої кваліфікації монтажних бригад, вартість монтажу вентильованого фасаду на клейову систему вище. Цей спосіб обмежений теплою порою року і висотністю будівлі.

Купити матеріали для монтажу вентфасада

Сучасні технології дозволяють якісно і швидко виконати будь-якоi роботи по монтажу вентфасаду. Купити сайдинг відмінної якості ви зможете на нашому сайті.

Пропонуємо облицювальні панелі і комплектуючі необхідні для того, щоб здійснити монтаж вентфасада. Ціна виробника.

Отримайте додаткову інформацію по монтажу вентильованих фасадів, ввівши в пошуковий рядок — монтаж вентфасада Харків, Одеса, Київ або будь-яке інше місто України.