0 800 300 765 Безкоштовні дзвінки по Україні

Київ: вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 609

+38 067 151 69 64

Одеса: вул. Базарна, 57

+38 067 811 04 38

Львiв: вул. Стрийська, 354

+38 067 151 69 64

Вентильований фасадВентильований фасад

Установка навісних зовнішніх фасадів при будівництві нових будівель і споруд дозволяє використовувати нові полегшені будівельні матеріали. Застосування полегшених матеріалів дало можливість зводити житлові та промислові об’єкти великої поверховості за рахунок зниження ваги будівель і їх навантаження на грунт.

Зовнішній навісний вентильований фасад захищає стіни будівлі від впливу спеки, морозу, дощу і сильного вітру. Вентфасад покращує теплозбереження будови, скорочуючи витрати на його обігрів в холодну пору року. Сайдинг зовнішнього фасаду прикрашає будівлю за рахунок великої різноманітності кольорів, відтінків і фактури.

Вентильований фасад і його переваги

Розрізняють навісний вентильований фасад і невентильований. Для цих фасадів використовується теплоізоляційний матеріал у вигляді мінеральної вати або пінополістиролу, який встановлюється на стіну будівлі. Основним конструктивним елементом навісного фасаду є дерев’яна підсистема або металевий каркас, на який кріпиться зовнішній сайдинг у вигляді панелей різних розмірів.

Вперше навісний вентильований фасад був розроблений і почав застосовуватися в Німеччині. З огляду на ефективність вентфасадов для захисту і теплоізоляції, вони почали застосовуватися в усьому світі.

Навісний вентильований фасад є багатошаровою систему і відрізняється від не вентильованих наявністю повітряного зазору між зовнішнім облицюванням і стіною. Ширина зазору становить від 4 до 6 см. Повітряний зазор у багато разів поліпшує теплоізоляційні властивості фасаду. За рахунок руху повітря в зазорі від низу до верху з нього видаляється волога, що перешкоджає размоканию теплоізоляції. Якщо немає необхідності в забезпеченні теплоізоляції будинку, то встановлюють зовнішні фасади без утеплення.

Такі фасади захищають стіни тільки від перепадів температур і впливу влагі.Для захисту і теплоізоляції будинків і будівель різного призначення все частіше застосовується сучасний вентфасад. Україна успішно освоює нові технології в будівництві.

Як встановлюється навісний вентильований фасад

Навісний вентфасад встановлюється на зовнішні стіни будівлі під час будівельних робіт або після завершення будівництва. Перед тим, як встановити вентфасад підбирається товщина і вид теплоізоляційного матеріалу. Також необхідно вибрати вид, колір і фактуру зовнішнього облицювального матеріалу. Використовуючи різні дизайнерські рішення з допомогою сайдингу можна надати будівлі чудовий зовнішній вигляд і неповторну індивідуальність.

Зовнішній облицювальний матеріал у вигляді панелей різного розміру виготовляється з металу, пластику, керамограніта, фіброцемента, цементу. Також використовується натуральний матеріал, такий як, камінь і сланець.

Спочатку здійснюється монтаж дерев’яної підсистеми або кронштейнів для кріплення металевого каркаса. Потім на стіни кріпиться утеплює. Після цього збирається металевий каркас і на нього встановлюється зовнішній облицювальний матеріал.

Грамотно і надійно встановлений вентильований фасад покращує теплозбереження будівлі і його захист від шкідливих факторів навколишнього середовища. Кваліфіковані робітники швидко і якісно встановлять вентфасад. Вартість робіт визначається видом матеріалів і типом їх установки.

Як замовити навісний вентфасад

У нас в наявності сучасні фасадні панелі для навісних вентиляційних фасадів імпортного та вітчизняного виробництва з керамограніта, фіброцемента, цементу та інших матеріалів. Також є комплектуючі для установки панелей. Замовте на нашому сайті навісний вентфасад.

Ціна вказана в прайсі. Пропонуємо якісний вентфасад, купити який ви зможете за прийнятною ціною. Ввівши пошуковий запит — вентфасад Харків, Дніпро або інше місто України, ви отримаєте вичерпну інформацію по системам вентиляційних фасадів.