0 800 300 765 Безкоштовні дзвінки по Україні

Київ: вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 609

+38 067 151 69 64

Одеса: вул. Базарна, 57

+38 067 811 04 38

Львiв: вул. Стрийська, 354

+38 067 151 69 64

Японські фасади TORAYЯпонські фасади

 
Фасадні панелі захищають будівлю і створюють йому вид. Метафорично — це одяг будівлі. Але, як і одяг, фасади бувають різні за якістю і довговічності.
 
Вже багато років ми поставляємо та пропонуємо фасадні панелі TORAY (Торей), виробництва Японії. Ця панель на голову перевершує більшість фасадних панелей. Панелі Торей складаються з фіброцементу з покриттям — вони абсолютно негорючі і екологічні. Гарантія на покриття і стійкість кольору до 50 років. Ніякі сайдинги на основі пластика або металу не зрівняється і близько. Фасадні панелі TORAY мають товщину 16 мм, що в два рази товще інших фасадних сайдингів, в т.ч. з фіброцементу. Найширша палітра текстур і кольорів: фасадні панелі під каміння, цеглу, штукатурку, шикарні панелі під дерево, дизайнерські фактури.
 
Фасадні панелі TORAY для тих, хто цінує свій час!

японские фасады


Японські фасади TORAY

Так склалося з історії, що японська технічна та інженерна думка випереджає всю планету. Це відноситься не тільки до машинобудування, електроніки, але і до будівництва.

Корпорація TORAY Industries, створена в 1926 році. Вони зуміли об’єднати колосальні технічні ресурси і наукові розробки, щоб створювати найсучасніші «розумні» фасадні панелі з самоочищенням.

Японським інженерам і вченим вдалося вдосконалити безліч будівельних матеріалів, в тому числі і фіброцемент. Фіброцементні фасадні панелі TORAY, що випускаються в Японії, розраховані на максимальні навантаження, які можуть бути при землетрусах. Панелі здатні очищати повітря навколо будівлі за рахунок руйнування грязьових часток, які осідають на їх поверхню. Японські панелі не вигорають, не втрачають і не міняють колір під дією сонячного ультрафіолетового випромінювання за рахунок нанесення на зовнішню поверхню силікагелю.

За рахунок впровадження нових технологій налагоджений випуск панелей високої влаго- і морозостійкості. При попаданні води з довкілля, вона збирається в мікропорожнинах, де і замерзає, не руйнуючи панелі. Придбати фасадні панелі TORAY ви можете у нашої компанії, офіційного дистриб’ютора від виробника в Японії. Місто Харків одним з перших в Україні почав застосування сайдингу японського виробництва.

Склад та унікальні властивості панелей

До складу фіброцементних панелей TORAY входить портландцемент, кварцовий пісок, слюда, перліт, армуюче волокно, мінеральні наповнювачі, а також секретні інгредієнти, склад і співвідношення яких фірма тримає в секреті. За рахунок армуючого волокна, сплетенного в різних напрямках, плити мають виняткову міцність і стійкість до механічних навантажень на злам і на вигин. В процесі виготовлення фіброцементні плити проходять загартування при температурі 170° С і тиску 10 атмосфер.

Фахівцями компанії розроблена унікальна технологія, яка перешкоджає руйнуванню панелей під дією вологи і морозу. При виготовленні панелей до складу суміші додаються мікрогранули з поліпропілену. Під дією високої температури поліпропілен випаровується, утворюючи мікропорожнини.

Плити TORAY добре очищають повітря навколо будівлі від забруднення. Грязьові частинки, які в основі представлені оксидом азоту та солями сірчаної кислоти, руйнуються при контакті з покриттям плит під впливом сонячного світла. Залишки грязьових відкладень змиваються і нейтралізуються дощовою водою.

Придбати фасадні панелі в Україні

Для монтажу фасадних систем не потрібна будь-яка обробка стін будівлі. Роботи проводяться в будь-який час року без прив’язки до сухої сонячної погоди. Порізка панелей виконується за допомогою циркулярної пилки з колектором пилу. При виконанні робіт необхідно дотримуватися правил безпеки, одягати окуляри, каску, респіратор і захисний одяг.

У нас в шоурумі в широкому асортименті представлені фасадні панелі. Ціна варіюється від типу покриття і фактури. В асортименті фасадні панелі під цінні породи дерев, під цегляну та кам’яну кладку. Пропонуємо сайдинг під об’єкти та дрібним оптом. Ввівши запит «фасадні панелі ціна Україна» в пошуковий рядок браузера ви завжди можете дізнатися актуальну ціну на сайдинг.